WhatsApp Sipariş
Kapat
Şifremi Unuttum
Yeni Üyelere İndirim Fırsatı
Kapat
Sepetim

Üyelik Sözleşmesi

Modabuymus.com Üyelik Hakkında

Modabuymus.com mağazamıza yeni üyelik sekmesinden yada sosyal medya alanlarından kolayca üye olmanız ve bilgilerinizi güncellemeniz yeterlidir. Üye bilgilerinizi güncellemeniz, sipariş ettiğiniz ürünlerin size teslimatını hızlandırır. Lütfen üyelik bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmaya çalışınız. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Modabuymus.com Üyelik İptali

Üyelerimiz bu bölümü kullanmadan önce dilek, istek ve kaygılarını modabuymus.com ile iletişim linklerinden yada müşteri hizmetleri numaralarımızdan paylaşabilir. Hızlı ve güvenli bir şekilde tüm dileklerinizi iletebilirsiniz.  Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan bu iptal talebinizi bildirmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez.
1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Sorgusuz İptal Edilir.
1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 - Üye Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 - Üye Sisteme veya Modabuymus.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulundu ise sorgusuz sualsiz üyelik iptal edilir.

Modabuymus.com Üye Güvenliğiniz

Modabuymus.com mağazamızda, üyeliğinizi güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz tüm internet teknolojileri kullanılmaktadır. Fakat üyeliğinizin bilgi güvenliğinden sizler de sorumlusunuz. Güvenli bir şekilde alışveriş için;

Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.
Farklı Adres
Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.

Modabuymus.com Ürün Yorumları

Her moda buymuş üyemiz, her ürünümüze yorum yazarak, hem bizim seçiciliğimize hem de diğer kullanıcılara bir yol gösterici olabilir. Sizin değerli bilgilerinizi biz önemsiyoruz. Müşteri yorumları genel itibari ile alışverişlerden sonra bilgi paylaşım amaçlı yada alışveriş yapmadan önce bilgi soruları olarak yapılabilir. Bunlar doğru ve tarafsız olacağı için soru ve cevaplarınız bizim için çok önemlidir.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Üye Yorumları incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden yöneticilerimiz tarafından silinmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.