Sıralama seçin
Görünüm:
389,00 TL
389,00 TL
389,00 TL
419,00 TL
349,00 TL
349,00 TL
399,00 TL
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri Ucuz Dolgu Topuk Fiyatları

Kadınların moda yolundaki en büyük tutkusu ve aşkı olan topuklu ayakkabı konsepti ile başlayan ayakkabı modasındaki akımlar çok büyük kullanımlar sağlıyor. Dolgu topuk ayakkabılar kadın hayatına ve yaşamına girdiğinden bu güne kadın statüsü olarak kullanılmaya başlamıştır. Dolgu topuk ayakkabılar her mevsimin vazgeçilmezlerinin başında gelen ayakkabı modellerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bayanların her tarz giyimlerine uygun kombinlerde olan bu tarz ayakkabılar şık, rahatlık sağlayan aynı zamanda istenilen model ve kullanım seçenekleriyle ayakkabı modasında yerini korumaktaki ısrarcı tutumunu sürdürmeye devam etmektedir.

Dolgu Topuklar ile Ekonomik, Kombin ve Kapıda Ödeme Kolaylığı Sağlayan Seçenekler

Tarzlar ne olursa olsun dolgu topuk ayakkabılar bayanlar tarafından kolaylıkla satın alınabilir ürünlerin başında gelmektedir. Dolgu topuk ayakkabılardaki en önemli etken bayanların kullanım esnasında görsellik ve yürüyüş avantajı sağlayarak farklı kılınmayı ön plana getirmektedir. Sezonun dolgu topuk bayan ayakkabıların renkleri içerisinde Monokrom, siyah, beyaz, metalik ve ayna renkleri oluşturan türleri dikkatleri üzerine çekmektedir. Ucuz fiyatlı, giyilen her kıyafete kombin sağlayan, kapıda ödeme seçenekleriyle teslim olanakları ile bu tarz kolaylıkların tümü bir arada mevcut olup bu ayakkabılar tercih edilen modelleri oluşturmaktadır.

Şıklığın ve Rahatlığın Sembolü ve Rahat Hissettiren Ayakkabı

Dolgu topuk ayakkabılar topuk şıklığının yanında rahatlık sağlayan bayan ayakkabılarıdır. Özel günlerde ve günlük hayatta kullanılabilen ve bayanlara iyi alternatifler sunan dolgu topuk ayakkabılar hem yaz hem kışlık modeller olarak ayakkabı tasarımcıları tarafından sürekli üzerinde çalışılan ayakkabı tarzlarını oluşturmaktadır. Dolgu topuk ayakkabılarla yaz mevsimi boyunca elbise veya mini etek giyen bayanlar bu kombini seçilen ayakkabı renginde uygun olan opak çoraplarla tamamlayabilir. Ayrıca dolgu topuk ayakkabılarla kombin edilen skinny jeanler ile cool tarzları yakalamak çok kolay bir seçimdir. Dolgu topuklu ayakkabılarla konsept oluşturmada sınır yoktur mantığıyla bu tarz ayakkabı modelleriyle eskilerin İspanyol paçalı pantolonlarıyla kombin edilmesi farklı giyim tarzını ortaya koyan en güzel seçimlerden biridir. Dolgu topuklu bayan ayakkabıları ilk bakışta yüksek ayakkabı olarak görülseler de diğer yüksek topuklu ayakkabılara oranla rahat yürüyüş kolaylığı sağlayan ayakkabılardır. Ayak tabanına tam tamına oturan desteği ile yürüyüş esnasına ayakları ağrıtmaz. Dolgu topuk ayakkabılar bacak boyunu uzun gösterir. Bundan ötürü pek çok bayanın tercih sebebi olan ayakkabılardır. Gündüzleri deri ve süet, gece davetlerinde giyilen dolgu topuklu ayakkabılar ise rugan derilerden oluşmaktadır. Bütün bayanların ayakkabı dolabı ve gardropların en azından bir çift siyah renk dolgu topuk ayakkabıyla karşılaşma olasılığı mümkündür.

Dolgu topuklu ayakkabılar cesur, kendinden emin olarak adım atanların, ayakkabıdaki farkı fark ettirmek isteyenler için çeşitli renk ve desenleriyle moda akımlarındaki güncelliğini korumaya devam ediyor. Dolgu topuk ayakkabı giyen bayanların diğer avantajlarından biri farklı model seçenekleriyle oldukça şık, ucuz fiyatlı, kapıda ödeme kolaylığı ile teslimat, kombin kolaylığında oluşabilen seçimler gibi birbirinden farklı avantajlarıyla modabuymus.com'da yaz ve kış ayak şıklığınızı ön plana çıkarıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.