WhatsApp Sipariş
Kapat
Şifremi Unuttum
Yeni Üyelere İndirim Fırsatı
Kapat
Sepetim

Değişim ve İade Koşulları

Moda Buymus Değişim ve İade Şartları

Modabuymus.com sanal mağazamızda, satışını yaptığımız tüm ürünler tüketiciyi koruma kanunları ile sabittir. Kanunda belirtilen Mesafeli satış sözleşmeleri ve hükümleri geçerli olacak biçimde uygulanmaktadır.

Bu kanuna bağlı kalarak
  • Satılan ürünlerimizde değişim süresi 14 gündür.
  • Satın aldığınız ürünü şartsız, koşulsuz ve kolayca İADE edebilirsiniz.
  • Faturası bulunmayan ürünlerde değişim ve iade yapılamaz.
  • İade etmek istediğiniz ürün, tekrar satışa hazır durumda değil ise iade kabul edilmez.
  • Ürünü anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargoya Modabuymuş (1344605445) olarak gönderebilirsiniz.
  • Bu değişim ve iade şartları için soru ve sorunlarınız için bize, iletişim bölümümüzdeki e-posta (iletisim@modabuymus.com) ve telefon(+90-532-4997409) numarası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ayıplı Malın Değişim ve İadesi

Satın aldığınız ürünlerinizi kargo elemanından teslim aldığınızda,paketinizi açıp hızlıca kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Ürünlerimizden kaynaklı herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, ürünü teslim aldığınız tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmanız gerekmektedir. Bildirim bize ulaştıktan sonra ayıplı ürünü iade etme, ücretsiz kargo ya da ücretsiz onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Ayıplı Mal bildiriminde bulunduktan sonra bu haktan yararlanabilmek için;

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri,bu haklardan faydalanamaz.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Modabuymus'da Ürün Değişimi Nasıl Yaparım?

Sanal mağazamızdan almış olduğunuz ürünü her ne sebeple olursa olsun değişim yapmak istediğinizde öncelikle üründe müşteriden kaynaklı herhangi bir problem olmamalıdır. Almış olduğunuz tüm ürünler son kontrol ekiplerimiz tarafından kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sitemizde bulunan kullanıcı panelinde ürün iade modülünü kullanarak bize bilgi verebilirsiniz. Sistem gayet kolay ve kullanışlı olarak işlemektedir. Ürün bize ulaştıktan sonra yedi (7) iş günü içerisinde kontrol edilerek size iletişim alanlarınızdan geri dönüş sağlanacaktır. Müşteriden kaynaklanan hatalarda kargo ücreti yine müşterinin kendisine aittir.

İade işleminde param kesilir mi?

Modabuymus.com dan satın aldığınız bir ürünü kolaylıkla iade edebildiğiniz gibi;iade ettiğiniz ürünün parasını da yedi(7)gün içinde ödeme yaptığınız kanala bağlı olarak geri alabilirsiniz.
 -Firmamız tarafından kaynaklanan herhangi bir sebepten dolayı iade hakkınızı kullanmanız durumunda,ürünün bedelini eksiksiz olarak yani iade alabilirsiniz.
 -Almış olduğunuz üründe;firmamızdan kaynaklanan herhangi bir sorun yoksa (ürünün defolu olması,istemediğiniz bir ürün gelmesi,istediğiniz ürünün farklı numarası gelmesi vs.) kargo bedeli ya da kapıda ödeme bedeli gibi aracı kurumların aldığı ücretlerin toplamı,yapmış olduğunuz ödemeden düşülerek iade edilecektir.

Modabuymus.com'a  ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.