WhatsApp Sipariş
Kapat
Şifremi Unuttum
Yeni Üyelere İndirim Fırsatı
Kapat
Sepetim
Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Modabuymus.com Alışveriş Rehberimiz

Modabuymus.com sanal mağazamızdan alışveriş rehberini ana başlıklar halinde anlatalım.

  • Havale/Eft ile sitemiz banka hesaplarına yapacağınız ödeme işlemleri ile yapabileceğiniz alışverişlerdir.
  • Kredi kartı ile alışveriş ve taksit imkanını kullanabilirsiniz. Bu sayfamız ve sitemizde bilgi alışverişi olan tüm sayfalar SSL/Güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
  • Kapıda Ödeme seçeneğini kullanarak ürünü elinize aldığınızda kapıda kredi kartı yada nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.
2- Alışveriş Güvenliğini Nasıl Sağlıyorsunuz?

Alışveriş güvenliğinizi bir bilgisayar mühendisine anlatır gibi değilde, somutlaştırılmış bir dil ile daha gerçekçi anlatmayı uygun gördük.

Sanal mağazamız olan modabuymus.com, şu an itibari ile Tsoft alt yapısını kullanmaktadır. Tübitak destekli bir yazılım şirketi olan Tsoft; Türkiye'de bulunan binlerce kurumsal firmanın sanal alt yapısını koruyan, aynı zamanda işleyişini hızlandıran bir firmadir.

Sitemizde bulunan tüm bilgi alışverişi; Tsoft yazılım mühendisleri ve SSL veri güvenliği sertifikası ile sadece bilgi akışının bulunduğu, kullanıcı girişi ve kredi kartı ödeme sayfalarında kullanılmaktadır. Bu alanlarda bulunan bilgi alışverişleri ve şifreniz kaydedilmeden sadece 1 kez kullanılmaktadır. Yaptığınız işlemden sonra kesinlikle siz dahil hiç bir şahıs o şifreye ulaşamaz ve kullanamaz. Ayrıca Kredi kartı ödemelerinizde 3D Secure koruma sağlamaktayız. Ipara (Aypara) Ödeme kanalını kullanan web sitemiz, kredi kartı ödemelerinde 3d Secure ile cep telefonunuza gelen mesajı, ödeme ekranına girmediğiniz sürece kredi kartınızdan ürünün ücreti ya da herhangi bir para kesemez.

Bu gibi güvenlik önlemleri, her web sitesinde bulunmadığından dolayı sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Arzu ederseniz web sitemizin iletişim bölümünden detaylar için bizlere ulaşabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

 Modabuymus.com

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.