Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen Tıklayınız
Sıralama seçin
Görünüm:
429,00 TL
429,00 TL
379,00 TL
339,00 TL
449,00 TL
449,00 TL
529,00 TL
399,00 TL
429,00 TL
379,00 TL
429,00 TL
399,00 TL
339,00 TL
399,00 TL
539,00 TL
299,00 TL
449,00 TL
429,00 TL
429,00 TL
439,00 TL
439,00 TL
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Gece Ayakkabısı Modelleri Gece Ayakkabısı Fiyatları

Gece ayakkabısı özel gecelerin, davetlerin, yemekli toplantıların, baloların kadınlar tarafından en tercih edilen, olmazsa olmazı olan her kadının rüyalarını süsleyen şık ve tarz yapan aksesuarlardan biri..  Gece ayakkabıları düğün, parti, nişan gibi özel günlerde kadınları tamamlayan ayakkabılar olmuştur.

Gece ayakkabısı çok çeşitli konseptlerden oluşur. Bu tarz ayakkabılar parlak ve simli malzemelerden yapılmış, deri taşlı ve rugan deriden yapılan modellerden oluşmaktadır. Gece ayakkabısı modelleri pek çok modelde ve renklerle kombine edilen ayakkabılardan oluşur. Gece ayakkabısı modelleri bayanların seçimini yaptıkları kıyafetleri en iyi tamamlayacak modellerden oluşması gerekliliğini ortaya koyar. Gece için düzenlenen özel ortamlarda tercih edilen gece ayakkabısı modellerine uygunluk sağlamak bayanların belli başlı görevlerinden biri olmalıdır. Genellikle gece düzenlenen her ortama giyilmesi düşünülen gece ayakkabısı bu ortamlar dışında kullanılmamalıdır. Gece ayakkabıları her zaman özelliği olan sadece o gecelere özgün kullanılan ayakkabılar olmalıdır. Gece ortamlarının dışında giyilen gece ayakkabıları ve gece kostümleri her hangi gündüz gidilen normal bir beş çayında giyilmez, bulunulan ortama tezat teşkil edebilir hatta bazı kimselere espri konusu olabilir.

Ucuz diye her ayakkabıyı satın almayın. Model belirlemesini ayakkabıcınıza bırakın

Devamlı satın aldığınız bir marka veya ayağınızda sizin için estetiği yakalayan bir ayakkabıcı varsa gece ayakkabıları konusunda onlara başvurmanız, bu konuda fikir alıp gece ortamına uygunluk sağlayacak birkaç çift gece ayakkabısı tercih etmenizde bu hizmeti size sağlamalarındaki tutum ve kararlılığınızı onlara sunmalısınız. Elit ortamlar, kaliteli gece davetleri, çok özel gece ortamları ve bu ortamlarda sizi hayretle izlemeye sebep olacak gece ayakkabılarınızı alırken öncelikle bu tarz ayakkabıları satan bir mağazadan almayı tercih etmelisiniz.

Sade konseptler belirleyin kombinlerinizi ayakkabınızla tamamlayın

Alacağınız gece ayakkabısı kesinlikle ucuz fiyat etiketi içeren ürünlerden oluşmamalıdır. Ucuz fiyatlı ürünlerin ortam esnasında size mahcubiyet verici bir durum oluşturmaması önemli konuların başında gelmektedir. Giyeceğiniz ayakkabının estetiksel olarak göze hoş göründürücü olması, göz kirliliği yapmaması, bacaklarınızı ve ayaklarınızı hoş gösteren zarif bir modelle tamamlanmasına gereken dikkati konusunda titiz davranmanızı gerektiren özellikler arasındadır. Giydiğiniz gece elbiseleriyle ayakkabı konseptinizin uyumlu olmasına gereken özeni göstermelisiniz. Ortamdaki insanlar giydiğiniz gece tuvaletinizden ziyade ayakkabılarınıza dikkat çekerler. Bu konseptinizi en sade ve fazla göz çıkarmayan ayakkabılarla tamamlayın.

Gece ortamlarında giyebileceğiniz ayakkabı seçimi konusunda öncelikle yapılması gereken şeylerden biri ayak yapınızı tanımanızdır. Normal ortamlarda giydiğiniz ayakkabı seçimlerini kolaylıkla nasıl yapabiliyorsanız gece ortamlarında kullanabileceğiniz gece ayakkabılarınızı da ayağınıza gidebilecek şık ve modern tarzdaki ayakkabı modelleriyle oluşturabilirsiniz. Gece ayakkabılarınız ayağınızı saracak modellerden oluşmalı, yürüyüş ve adım atmalarda ayaklarınızı sıkmayan ayakkabıları satın almalısınız. Ayaklarınızı sıkan bir gece ayakkabısı öncelikle size acı verir, yürüme estetiğinizi ve rahat etmenizi engelleyerek psikolojik olarak size bu tür ortamlarda rahatsızlık verir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.